שת``פ בינלאומי

Haward Kennedy

שיתופי פעולה בינלאומיים עם המשרדים המובילים בחלק מהמדינות בהן אנחנו מלווים מיזמים. 

כפירמה מובילה בשוק הנדל”ן הבינלאומי, לעתים על מנת לספק את שרות המעטפת אליו אנו מחויבים, אנו משתפים פעולה עם משרדים מובילים מקומיים על מנת שיספקו לנו את המידע והמשוב הכה חשוב על דקויות החוק המקומי. 

להלן רשימת המשרדים איתם משרדינו נמצא בשת”פ:

האוורד קנדי – לונדון

(מתוך אתר החברה)

אנו משרד עורכי דין הממוקם בלונדון, המשרד המתמחה במתן ייעוץ פשוט לעסקים, יזמים, ואנשים פרטיים בעניינים מקומיים ובינלאומיים. עם יותר מ -150 עורכי דין במיקום אחד, נקדיש את הצוות המתאים עבורך שיעזור להגיע למקום שאתה נמצא למקום שאתה רוצה להיות בו.

בעבודה איתנו תמצא אנשים שקל לעבוד איתם. אנשים שרוצים להכיר אותך ואת העסק שלך. אנו מוציאים את הלחץ ממצבים קשים. בכל פעם שתזדקק לנו נהיה שם; ייעוץ, השלמת עסקאות ופתרון מחלוקות.

 

פוטמיטיס – אתונה

(מתוך אתר החברה)

אנחנו משרד עו”ד מסחרי רחב היקף באתונה ופועל בכל דרום ומזרח אירופה.

אנו כיום אחד המשרדים הגדולים ביוון, עם נוכחות שוק משמעותית, מוכרים במומחיותנו בתחומים שאנו עובדים. המשרד, המבוסס על עמודי התווך של עבודות ייעוץ ופתרון סכסוכים, זוכה להכרה רחבה במצוינותו במספר תחומי עיסוק ותעשיות שכל אחד מהם עומד בראש כמה מהעוסקים המשפטיים הבולטים ביוון.

בשילוב השקפה בינלאומית עם ידע מקומי ולמידה משפטית עם מחויבות לפיתרון בעיות, POTAMITISVEKRIS משקף את שאיפותיהם של מנהלייה להביא את מתן השירותים המשפטיים ביוון לרמה חדשה של מיומנות, איכות שירות ויושרה.

דראן – בוקרשט

(מתוך אתר החברה)

אנו משרד שמקשיב ומסור ללקוחותינו, מבינים את עסקיהם ומגנים על האינטרסים שלהם.
כמשרד עורכי דין, אנו מאמינים שעורכי הדין שלנו חייבים לספק לא רק ייעוץ טכני באיכות גבוהה בכל תיק, אלא הם גם צריכים להבין את העסק של הלקוח שלנו. יש להבין כל קובץ בהקשר של האסטרטגיות הרחבות והקדימויות של הלקוח.

צוות עורכי הדין המסור שלנו – עם מגוון תחומי העניין, ההתמחות והמומחיות שלהם – מחויבים לגישה זו.

עם ההיקף הרחב שלנו של תחומי העיסוק, אנו מבקשים להיות שם בכל שלב בדרך, זה לצד זה עם הלקוח שלנו.

ISS-HAQ ISMAIL SHARIFF – זנזיבר

משרד עו”ד המשמש כיועץ לבית משפט העליון בזנזיבר

קטסיס – לימסול

(מתוך לינקדאין החברה)

Katsis LLC הינה חברה משפטית הממוקמת בלימסול, קפריסין. כמשרד עורכי דין בשירות מלא אנו מספקים מגוון שירותים משפטיים בקפריסין ומחוצה לה.