קריירה

אנחנו תמיד מחפשים לגייס עו"ד מוכשרים ובעלי מוטיבציה

עו”ד מנוסה בתחום הנדל”ן

לפחות שנתיים – שלוש ניסיון למשרה מלאה

תחום העיסוק העיקרי הינו בהתחדשות עירונית לצד נדלניות עסקאות מורכבות.
הזדמנות מדהימה להשתלב במשרד בעל פעילות נדל”נית מגוונת ובינ”ל, המדורג כמוביל בתחומו בדירוגי האיכות.

דרישות התפקיד:
השכלה וניסיון רלוונטי של שנתיים לפחות – חובה!
אנגלית ברמה גבוהה – יתרון.
יכולת תיעדוף משימות, יכולת עבודה בצוות.
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

משרד בוטיק באווירה משפחתית
תחילת עבודה מידית.

לשליחת קו”ח למייל cfo-lalum@lalumlaw.co.il לחצו כאן

למה אותנו? ומה אנחנו מחפשים

אנו מחויבים למשוך, לפתח ולשמור על האנשים הטובים ביותר בכל תחומי והשירותים העסקיים אותם אנו מספקים. המשך ההצלחה שלנו נשענת על היכולת שלנו לספק סביבה תומכת, מכילה ומוטיבציונית, בה לכל אחד יש תפקיד במתן שירות מעולה ללקוחותינו.

אנו מציעים הזדמנויות קריירה חריגות לעורכי הדין שלנו, בוגרים שאפתניים ואנשי מקצוע חווים אווירה עסקית, בסביבה מאתגרת, מתגמלת וייחודית באופן החשיבה והיצירתיות אותה אנו מספקים ללקוחותינו הבינלאומיים.

אנו מחפשים אנשים מוכשרים ביותר אשר יפגינו זיקה לערכים שלנו שיתרמו ויצעדו יחד איתנו בכדי לעזור לנו להשיג את החזון שלנו, להפוך למשרד עורכי הדין המוביל בישראל לעסקים בינלאומיים. בתמורה אנו מציעים סביבה דינאמית ומגוונת בה אנשים יכולים לבנות קריירה ארוכה ופורה ולהשיג את הצלחתם.

מילה על שיוויון הזדמנויות

אנחנו מאמינים בשוויון הזדמנויות. המשרד מקפיד על מדיניות שוויון להזדמנויות תעסוקתיות האוסרת פרקטיקות או הטרדה מפלה נגד מועמדים או עובדים על סמך כל גורם פסול מבחינה משפטית כולל, אך לא בהכרח, מוגבלות פיזית, גזע, צבע, דת, אמונה, מין, מוצא לאומי, גיל, מצב משפחתי, נטייה מינית, זהות מגדרית או ביטוי, שינוי מין או מצב טרנסג’נדר, מידע גנטי, מצב רפואי, הריון, לידה או מצבים רפואיים קשורים.

כל אחד בהתאם לכישורים שלו יכול להגיש מועמדות למשרד וכל פנייה תבחן באופן אינדיבידואלי.