נדל"ן בזנזיבר

נדל”ן בזנזיבר

זנזיבר הוא אי טרופי יפהפה המשויך לחבל ארץ ברפובליקה המאוחדת של טנזניה שבמזרח אפריקה, הכולל את איי זנזיבר ופמבה הנמצאים כ-25–50 ק”מ מחופי טנזניה. האי ידוע בחופיו הטרופיים הלבנים ותעשיית התיירות היא אחת המרכזיות באי המונה למעלה ממיליון תושבים. האי נהנה מיציבות פוליטית ממושכת מזה עשורים ואוכלוסייה הומוגנית.

ממשלת זנזיבר העמידה את מגזר התיירות בעדיפות גבוהה ואף הקימה מוסד ממשלתי –  ZIPA אשר תפקידו לקדם יוזמות השקעה במגזרים שונים לרבות תיירות מקומית על מנת להגדיל את ההיצע ולהדביק את הביקוש הקיים. כחלק מפעילויות גוף זה, ניתנו הטבות מס והקלות נרחבות מוענקות למשקיעים אשר מעוניינים ליזום פרויקטים בתחום התיירות והמלונאות בזנזיבר.

משרדנו מלווה פרויקטים בתחום המלונאות על רצועות חוף בזנזיבר אשר מהווה יעד פופולרי הולך וגובר בקרב תיירות עם עליה בתיירות נכנסת של 28% בממוצע משנת 2013. עונת התיירות היא מהארוכות בעולם – 10 חודשים פעילים, הרבה יותר מיעדי תיירות מובילים כגון יוון, מקסיקו, תאילנד, הפיליפינים וכדומה. עובדה זו מאפשרת תשואות גבוהות כמעט לאורך כל השנה מתיירות בלבד.

השקעה ביחידות מלונאיות מאפשרת למשקיע ליטול חלק מפרויקט מלונאות ברמה בינלאומית גבוהה וליהנות מתשואות גבוהות ללא כל ידע או ניסיון בתחום המלונאות או התיירות. את הפרויקט מלווים אנשי מקצוע מתחום המיסוי, המשפט והמלונאות הן מישראל והן מזנזיבר אשר מעניקים את המעטפת המקצועית למימוש הפרויקט.

משרדנו משתף פעולה, עם משרד עורכי הדין   Ishaq Shariff  Law Firm הממוקם בפונגווה בזנזיבר אשר מספק ליווי וייעוץ משפטי מקומי ללקוחות בזנזיבר.

כשרוצים להשקיע נדל”ן בחו”ל, ולא רק בזנזיבר צריכים להבין את המגבלות המשפטיות הקיימות והנהלים שהינם חלק מהליך ההשקעה נדל”ן במדינה. ההליך הכללי ברכישת נדל”ן בזנזיבר אינו שונה בהרבה מהליך רכישת נדל”ן בכל מקום אחר, אך ההבדלים המשפטיים שכן קיימים הינם חשובים. וההמלצה היא לשכור שירותי עורך דין המתמחה בסוגיה על מנת לסייע בהליך הרכישה.

מדינות נוספות

נדל"ן בזנזיבר

נדל"ן בזנזיבר

זנזיבר הוא אי טופרי יפהפה המשויך לחבל ארץ ברפובליקה המאוחדת של טנזניה שבמזרח אפריקה, הכולל את איי זנזיבר ופמבה הנמצאים כ-25–50 ק”מ מחופי טנזניה.

נדל"ן באוקראינה

נדל"ן באוקראינה

בין אוקראינה וישראל שוררים יחסים דיפלומטיים קרובים ואיתנים, שראשיתם עם קבלת העצמאות של אוקראינה בשנת 1991, לאחר פירוק ברית המועצות.

נדל"ן בארה"ב

נדל"ן בארה"ב

ארה”ב תמיד הייתה יעד נחשק עבור התייר הישראלי, עם ערים נהדרות ואין ספור מקומות בילוי ונופים מרהיבים. בשנים האחרונות בעיקר מאז המשבר ב-2008, ארה”ב הפכה גם ליעד מועדף מבחינת המשקיע הישראלי.

נדל"ן בפורטוגל

נדל"ן בפורטוגל

פורטוגול נחשבת כלכלה מתעוררת באיחוד האירופי. כמו מדינות רבות אחרות היא ספגה מכה קשה בשנת  2008 מהמשבר העולמי, ואף קיבלה סיוע פיננסי מן האיחוד.

נדל"ן בקפריסין

נדל"ן בקפריסין

קפריסין קרובה לישראל, יפה, זולה ויש בה מזג אוויר מצוין רוב ימות השנה. בדיוק בגלל זה, ישראלים רבים טסים  לקפריסין  לחופשה מדי שנה.

נדל"ן ברומניה

נדל"ן ברומניה

ברומניה חיים כ- 22 מיליון תושבים, כאשר רק בבוקרשט הבירה חיים כ- 2.5 מיליון תושבים, והיא השוק השני בגודלו במדינות מזרח ומרכז אירופה אחרי פולין.

נדל"ן בגאורגיה

נדל"ן בגאורגיה

גאורגיה הממוקמת במרכז הקווקז, בתפר שבין אירופה לאסיה והייתה חלק מברית המועצות לשעבר עד תחילת שנות ה-90 של המאה ה-20, מונה כ- 4 מיליון תושבים.

דילוג לתוכן