נדל”ן חו”ל

במשך יותר מ-17 שנים מחירי הנדל”ן ממשיכים לעלות באופן קבוע, בשל כך ישראלים ובכלל משקיעים מכל העולם  מבקשים לפזר סיכונים בהשקעתם, במקביל לניצול הזדמנויות להשקעה במדינות מעבר לים. למשקיעים עומדת האפשרות לאתר בעצמם נכסים להשקעה ולרכוש אותם באופן עצמי, אולם לסוג השקעה זה ישנם סיכונים רבים בשל היעדר ידע ומחסומי בירוקרטיה באותן מדינות וכאן נכנסים עוה”ד והמשרדים הבינלאומיים עם הניסיון בעסקאות מעבר לים. מחירי הדיור בישראל נמצאים בשנים האחרונות במגמת עלייה, חוסר ודאות והתנהלות של המדינה הביאה ישראלים להשקיע בנדל”ן מעבר לים.

השקעה במדינות מעבר לים, מסוכנת לפעמים אם אין אנשי מקצוע שמכירים את העבודה. במסגרת כתבת חדשות בנושא השקעות נדל”ן מעבר לים הגענו למשרד עו”ד אברהם ללום, משרד עו”ד בינלאומי שעובד בחמש עשרה מדינות. המשרד עובד על בסיס מכניזם של עסקה מפוקחת המבוססת על חוק המכר הישראלי במטרה לייצר עסקה בטוחה לרוכשים שמעוניינים לבצע עסקאות מעבר לים.

מנגנון “הרכישה המפוקחת” – עו”ד ללום ראש המשרד המשמש כסגן יו”ר לשכת עוה”ד בישראל, מחבר מספר ספרים מוכרים בתחום הנדל”ן, מרצה באקדמיה ועו”ד של גופים גדולים כולל ציבוריים, פיתח את המנגנון במשך חמש שנים, הכל במטרה ליישם עקרונות של הדין הישראלי והאירופאי ברכישת נכס בחו”ל ולהקנות לכספי המשקיעים בטוחות הולמות.

המנגנון כולל דרך העברת הכספים בהתאם לקצב התקדמות הבנייה – הרוכש מעביר במעמד חתימת החוזה מקדמה בגובה של 5% משווי הנכס, 70% משולמים בהתאם לקצב התקדמות הבנייה ו-25% רק בשלבי סיום הפרויקט: רישום בית משותף, רישום זכויות הרוכש ומסירת דירה מרוהטת ומאובזרת.

אישור משולש להעברת כספים בפרויקט – כסף מועבר לפרויקט אך ורק לאחר שניתן אישור סופי להעברת הכספים על ידי מפקח על הבנייה, משרד רואי חשבון בעל שם והנאמן – משרד עו”ד אברהם ללום.
מינוי חברת פיקוח בעלת שם בינלאומי החברה תבדוק את תקינותו של היתר הבנייה, תפקח על קצב התקדמות הבנייה, איכותה והתאמתה לדרישות התכנוניות על פי היתר הבנייה. חברת הפיקוח תאשר כי שלב בבנייה הסתיים וניתן להעביר תשלום בהתאם לקצב התקדמות הבנייה.
אישור העברת תשלומים על ידי משרד רואי חשבון בעל שם בינלאומימשרד רואי חשבון  יאשר כי כל תשלום עובר כדין.
רישום זכויות ומניעת עסקאות נוגדות –  כל העסקאות מתבצעות דרך משרד עוה”ד אברהם ללום ושות’ וזכויות הרוכשים נרשמות במרשם המקרקעין המתאים, כך נמנעת אפשרות לעסקאות נוגדות.

לברושור הרכישה המפוקחת נא לחצו כאן

נדל"ן בזנזיבר

נדל"ן בזנזיבר

זנזיבר הוא אי טופרי יפהפה המשויך לחבל ארץ ברפובליקה המאוחדת של טנזניה שבמזרח אפריקה, הכולל את איי זנזיבר ופמבה הנמצאים כ-25–50 ק”מ מחופי טנזניה.

נדל"ן באוקראינה

נדל"ן באוקראינה

בין אוקראינה וישראל שוררים יחסים דיפלומטיים קרובים ואיתנים, שראשיתם עם קבלת העצמאות של אוקראינה בשנת 1991, לאחר פירוק ברית המועצות.

נדל"ן בארה"ב

נדל"ן בארה"ב

ארה”ב תמיד הייתה יעד נחשק עבור התייר הישראלי, עם ערים נהדרות ואין ספור מקומות בילוי ונופים מרהיבים. בשנים האחרונות בעיקר מאז המשבר ב-2008, ארה”ב הפכה גם ליעד מועדף מבחינת המשקיע הישראלי.

נדל"ן בפורטוגל

נדל"ן בפורטוגל

פורטוגול נחשבת כלכלה מתעוררת באיחוד האירופי. כמו מדינות רבות אחרות היא ספגה מכה קשה בשנת  2008 מהמשבר העולמי, ואף קיבלה סיוע פיננסי מן האיחוד.

נדל"ן ביוון

נדל"ן ביוון

שוק הנדל”ן של יוון נהפך לטרנד חם בקרב משקיעים ישראלים, ולא בכדי. מחירי הדירות ביוון צנחו ב־40% בעשור האחרון על רקע המשבר הכלכלי החמור שהכה במדינה.

נדל"ן בקפריסין

נדל"ן בקפריסין

קפריסין קרובה לישראל, יפה, זולה ויש בה מזג אוויר מצוין רוב ימות השנה. בדיוק בגלל זה, ישראלים רבים טסים  לקפריסין  לחופשה מדי שנה.

נדל"ן ברומניה

נדל"ן ברומניה

ברומניה חיים כ- 22 מיליון תושבים, כאשר רק בבוקרשט הבירה חיים כ- 2.5 מיליון תושבים, והיא השוק השני בגודלו במדינות מזרח ומרכז אירופה אחרי פולין.

נדל"ן בגאורגיה

נדל"ן בגאורגיה

גאורגיה הממוקמת במרכז הקווקז, בתפר שבין אירופה לאסיה והייתה חלק מברית המועצות לשעבר עד תחילת שנות ה-90 של המאה ה-20, מונה כ- 4 מיליון תושבים.

נדל"ן באיחוד האמירויות

נדל"ן באיחוד האמירויות

כחלק מתהליכי הגלובליזציה והפעילות הבינלאומית של הפירמה וכחלק אינטגרלי מפעילות המשרד בישראל, הרחבנו את הפעילות גם לאיחוד האמירויות

דילוג לתוכן