ליטיגציה

מחלקת הליטיגציה נותנת מענה מקיף ומקצועי בכל תחומי המשפט, ומתמחה בניהול מחלוקות וסכסוכים – החל משלב גיבוש האסטרטגיה וקבלת ההחלטות, המשך בניהול ההליכים ועד להבאת התוצאה המיטבית עבור הלקוח.אנו מאמינים כי את מרבית המחלוקות ניתן למנוע מראש, או בדרכי הידברות.
על כן אנו מתמחים גם במתן סיוע וייעוץ שוטף ללקוחות באופן שמצמצם ומפחית מלכתחילה את הסיכון להליכי ליטיגציה; ובניהול הליכי גישור ופישור שיכולים להביא ללקוח תוצאות עדיפות בעלות נמוכה יחסית בכסף ובזמן.
באותם מקרים בהם אין מנוס מניהול ההליכים אנו ערוכים ויודעים לנהל היטב את המאבק, במקצועיות ללא פשרות וללא ויתורים, והכל תוך ראיית הלקוח, רצונותיו ומטרותיו לאורך כל הדרך.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין.

צוות המחלקה

מנהל המשרד – עו”ד אברהם ללום

מנהל המחלקה – עו”ד אלעד אופק

תחומי עיסוק וטיפול

מחלקת הליטיגציה במשרדנו מתמחה בשלל ענפי הליטיגציה וערוכה לתת מענה וייצוג מקצועי ומלא בכל סכסוך ומחלוקת, ובין השאר:

  • תביעות חוזיות-אזרחיות מורכבות;

  • סכסוכים בין שותפים ובין בעלי מניות בחברות פרטיות וציבוריות;

  • ייצוג נושאי משרה;

  • תביעות בדיני מקרקעין;

  • תביעות ייצוגיות;

  • תביעות נגזרות;

  • מתן ייעוץ וליווי משפטי שוטף;

  • עריכת חוות דעת משפטיות, לרבות חוות דעת מומחה;

  • ניהול הליכי גישור ופישור.

למשרדנו ייתרון ייחודי ביכולת לשלב תחומי ידע ועיסוק שונים ולתת ללקוחות מענה כולל, יצירתי ומקורי למגוון צרכיהם.

שאלות ותשובות

הגישו נגדי תביעה – מה עלי לעשות?

ראשית, לנשום ולהירגע. רוב התביעות המוגשות, אפילו אם יש בהן “משהו”, לוקות בהגזמה רבה ובהצגה חד צדדית ודמגוגית של הדברים. במרבית המקרים בהיערכות נכונה ועם ייעוץ מקצועי מתאים, ניתן לצלוח את התביעה בנזקים מוקטנים ובתוצאה המיטבית מבחינת הלקוח.

שנית, בחירת עורך הדין. חשוב לבחור עורך דין מקצועי, בקיא ומנוסה בתחום התביעה ואשר יש ללקוח כימיה אישית עימו. זכור הליך ליטיגציה הינו הליך קשה, ממושך וכרוך בעומסים כלכליים ונפשיים לא מבוטלים – לא ניתן להמעיט בחשיבות האמון שבין הלקוח לבין עורך הדין המייצג.שלישית, חשוב מאד לרכז בהקדם את כל החומרים הרלוונטיים המצויים בידך (לרבות כאשר זה כרוך במאמץ) וחשוב לא פחות לתת לעורך הדין תמונה מלאה ככל הניתן של העובדות. סמוך על עורך הדין כי ידע כיצד לכוון את השאלות וכיצד לבחון את המידע שתציג לו.

רביעית, חשוב להיערך ככל הניתן להליך ממושך העלול להיות כרוך גם בעלויות לא מבוטלות.

אני רוצה להגיש תביעה – מה עלי לעשות?

כמעט בדיוק אותו הדבר – לנשום, לבחור עורך דין מתאים, לרכז חומרים ומידע ולהעבירו באופן מסודר לעורך הדין, ולהיערך לניהול ההליך על כל הכרוך בכך.

דגש חשוב – בנוסף לייצוג והגשת הליכים בבתי המשפט או בהליכי בוררות, משרדנו מנהל ומייצג לקוחות בהליכי פישור וגישור אשר במקרים רבים, ובשקלול סיכונים וסיכויים, עלויות משפט ומשך הזמן; יכולים להביא לתוצאות עדיפות עבור הלקוח.

אנו ממליצים לכל לקוח השוקל להגיש תביעה לפחות לבחון אפיקים חלופיים אלה ליישוב המחלוקות בדרך של הסכמה.

פוסטים ופרסומים

 

יישוב סכסוכים וניהול משברים

מחלקת ישוב סכסוכים וניהול משברים בראשות עו”ד אברהם ללום
ניהול משברים של חברות נדל”ן בעולם – עסקאות נדל”ן מעבר לים.
הארגון שלכם נקלע למשבר?
ניהול משברים בתחום הנדל”ן בארץ ומעבר לים הוא סוג של אומנות או יצירה כמו הרכבת פאזל, אומנות המבוססת על ידע וניסיון ברור בניהול פרויקטים בארץ ובחו”ל. כמו פאזל שמורכב מחלקים קטנים אשר מתחברים אחד לשני הניסיון של הפירמה במגוון התחומים הקשורים לנדל”ן בארץ ובעולם מאפשרים לפירמה לחבר את הפאזל בצורה הטובה ביותר.
משרדנו מתמחה בניהול פרויקטים שנמצאים בשלבי משבר מסיבות מגוונות ביניהם רצון להחליף שותף מנהל או יזם בעסקה מעבר לים. אנו פועלים באמצעות צוות מומחים ייעודי בראשות ראש המשרד עו”ד אברהם ללום, אשר מטרתו לסייע לחברות וגופים אשר נמצאים בסיטואציות משבריות וכן טרם כניסה למשבר משמעותי או במהלך משבר, סיטואציות אשר דורשות ראייה משפטית המשלבת כמה תחומי דעת או דיסציפלינות, במטרה לסייע בהיחלצות מהמשבר בדרך המהירה והטובה ביותר על ידי האנשים הטובים ביותר.
במסגרת זו, אנו מלווים חברות, יחידים ונושאי משרה המתמודדים עם אירוע משברי ונדרשים לטיפול דחוף, אנו עושים שימוש ביועצים חיצוניים בכירים ו בניסיון רב השנים של עורכי הדין מהמחלקות השונות במשרד, לצד היכולת להפעיל כלים יצירתיים תוך גיבוש מבנים משפטיים ייחודים עבור הלקוח, מסייעים באופן המיטבי בהתמודדות עם המשבר וביציאה ממנו.
למשרד ניסיון רב בעבודה מול חברות המתמודדות עם משברי, המשרד מביא את הניסיון שלו במטרה לתת לחברות כלים אסטרטגיים לניהול משברים המתנהלים במקביל במספר מדינות, ובמתן ייעוץ לגבי התגובה המיטבית בישראל. למשרד ידע משפטי מפורט בנוגע לדין המקומי, המשולב בתובנות והמלצות מעשיות ביחס לפעילות הלקוחות בישראל, זאת במקביל לעבודה בצמוד ליועצים הבין-לאומיים של הלקוח על מנת להבטיח כי המשבר ינוהל תוך התחשבות בשיקולים גלובליים והימנעות מפעולה במסגרת תחום שיפוט אחד תוך ראיה כוללת עד ליציאה מהמשבר.
במקרה הצורך, צוות המחלקה עובד בצמוד עם משרדי יח”צ על מנת למזער את השפעת המשבר על המוניטין של הלקוחות הרלוונטיים.