ליטיגציה

ליטיגציה

משרדנו מתמחה בתחום ליטיגציה מסחרית מורכבת ומגוונת על כל סוגיה, לנו ניסיון בייצוג לקוחות מ 2 צידי המתרס כך שתמיד נוכל לספק את הפתרון הטוב ביותר תוך כדי הבנת המכלול. המשרד מעניק ייעוץ וליווי אנושי, יצירתי ומקצועי לאורך כל התהליך, תוך התחשבות בכל הפרטים ולו הקטנים ביותר.

המונח “ליטיגציה”, נקרא בעברית “התדיינות” ומתייחס לייצוג והופעה בפני בתי המשפט והערכאות השונות. הליטיגציה מהווה תחום הדורש שילוב נדיר בין מספר תכונות מרכזיות כגון: יושרה אינטלקטואלית, בקיאות מקצועית יכולת דמגוגית ווירטואוזיות ועוד, כמובן שלמשרדנו יש את כל הפתרונות.

אבל במידה והעניין שלך עלול לדרוש הופעה בבית המשפט, ולפניך סכסוך בין שני צדדים או יותר לנוכח עינו הפקוחות ואוזניו הכרויות של בית המשפט, יהיה זה מומלץ לדאוג שהייצוג יופקד בידי ליטיגטור מקצועי ומנוסה.

לעתים נהוג לכנות את הליטיגציה כ”מלכת המשפט” ולא בכדי. מאמרים, ספרים וסרטי קולנוע וטלוויזיה רבים נכתבו על יכולתו של הליטיגטור הכריזמטי, בעל הפתרונות היצירתיים הווירטואוז אשר ינהל משפט מורכב, לצד התנהלות מול יריב לא פחות ביכולות שלו.

לצערנו לעיתים הצדק איננו הבטחה לאף מתדיין, ומי שמאמין כי הוא הצודק, מצפה לו לעתים אכזבה. זכייה במשפט מונחית בעיקר ע”י הליטיגטור, יכולתו המקצועית, היצירתיות והיכולת להתחשב במגוון גדול של גורמים המשפיעים על תהליך היווצרותו של פסק דין.

ליטיגטור מקצועי יקפיד להעמיק בכל אפיוני הדמויות הפועלות, את התנהלותן ודרך החשיבה, על מנת להיות מסוגל להיכנס לעורן ולצפות את הצעדים הבאים אותם הצד השני יטה לקחת. הצורה הכי נכונה לפעול תהא להכין אסטרטגיה וטקטיקה ברורה מראש אשר תנחה את צעדיו הבאים וזאת הרבה לפני החשיפה לצד השני, איסוף עובדות ועדויות מפורטות ככל האפשר יהוו את כלי העבודה החשוב מכל ויבנה את ארגז הכלים של הליטיגטור לאורך כל מהלך המשפט. חלק זה לעתים נראה כעבודת בילוש ולעת צורך אפילו ישתמש הליטיגטור בבלש פרטי.

ליטיגטור מנוסה יגיע לדיון כשהוא כבר יודע מה התוצאה הרצויה וכיצד להגיע אליה, אסור שאף דבר לא יישאר ליד המזל, כמובן שהניסיון אשר נרכש במהלך שנות הפעילות יתנו לו את היתרון לדעת להתמודד גם עם הבלתי צפוי. לעתים שניות ספורות של חוסר בהירות ובקיאות יכולים לפגוע בכל האסטרטגיה שנבנתה עד כה.

דילוג לתוכן