החיים במשרד בוטיק

החיים במשרד בוטיק מוביל בתחומו יכולים להיות לעתים לחוצים ותובעניים, לכן חשוב לאזן לזכור שבסופו של דבר כולנו אנשים, אמנם מקוצענים, אך בסופו של דבר אנשים שכמו כולם אוהבים להנות, לשמוח ואפילו גם להשתטות.

ההבנה הזו והאווירה המשפחתית תורמים רבות לתחושה שלעתים זה בסדר לשחרר ולהטעין את המצברים, להכיר לעומק גם אחד את השניה וגם את השותפים לדרך.

תמונות מערב סיום שנה

צוות המשרד סגר שנה אזרחית בערב משרד מיוחד.  זייפנו קצת, שמחנו הרבה, שתינו וגם אכלנו ובעיקר נהנו… בהזדמנות זו, בפתחה של השנה האזרחית החדשה, ברצוננו לאחל לכל הקולגות, בעלי המקצוע והלקוחות ברחבי הארץ והעולם – שנה של עשייה, הצלחה, מקצועיות והכי חשוב בריאות לכולם!

תמונות מערבי נדל``ן על הבר

הסיפור של אוקראינה

כל חלומותינו ניתנים להגשמה אם רק יהיה לנו האומץ לשאוף אליהם בהתמדה, וולטר אליאס דיסני
בסיפור שנראה כאילו נלקח מהרצאה של טוני רובינס, חברת בוטיק של עו”ד מישראל הגיעה לאוקראינה לפני כ-5 שנים ושינתה לחלוטין את הדרך שבה זירת הנדל”ן באוקראינה מתנהלת. אם זה פרויקט הענק בקייב standard1 שכבר נמכר כולו, גיוס דמויות מפתח בתחום לשינוי התפיסה, או בניית המכניזם לרכישה בטוחה באוקראינה, פתיחת המשרד החדש ללא ספק מהווה נקודת שיא בתנופת הבניה אשר מאפיינת את קייב ב 3 השנים האחרונות.
נכון שלא הכול הלך חלק והיו לא מעט מהמורות ב 5 השנים האחרונות בדרך שכללה למידה, התאמות והמון סבלנות והתמדה אך כעת כבר ניתן לומר שזה היה שווה את זה, כאשר יותר ויותר יזמים ומשקיעים מביעים עניין בעיר ובמדינה שנמצאת בתנופה ענקית של פיתוח והתאמה לחוק המכר הישראלי והאירופאי.
באירוע פתיחת המשרד החדש בקייב כיבדו אותנו בנוכחותם אורחים מכל קצוות הקשת הפוליטית והציבורית כאשר צוותי טלוויזיה מקומית היו שם וסיקרו את המאורע אשר שודר במהדורה הראשית.
הרב הראשי של חב”ד חנך את המשרד בטקס קביעת המזוזה ובירך את כל הבאים והיוצאים מהמשרד בהצלחה ולא רק שפע ובריאות אלא גם בעשייה מרובת הנאה.

ערבי גיבוש

אחד מערב הגיבוש למשרד שערכנו, עם אוכל טעים, אלכוהול ושאר פינוקים, כשהחלק הכי טוב הוא הביחדנס של
האנשים. היה ערב מצחיק, חווייתי ומלא כיף!! כן יירבו

טיולי חברה בחו``ל

אז ארגנו את המשרד וטסנו לסופ”ש שהתחיל בפגישה עם שגריר ישראל באוקראינה וכלל ביקור במשרדים שלנו ובפרויקטים שאותם אנו מלווים.
לאחר מכן ירדנו מהחליפות ועברנו לג’ינסים. היה כיף קצת להשתחרר, מעט להשתטות ולחוות את כולנו באווירה לא עסקית. צוות המשרד האוקראיני לקח אותנו לסיורים בעיר המדהימה ולסבב קולינרי שלא היה מבייש אף מסעדת מישלן.
אין ספק שהגיע לכולם לאחר שנה של צמיחה, עבודה קשה והישגים שבאו לידי ביטוי במדרגים. לנקות את הראש, להתחבר ולחזור כמשפחה חדורת מוטיבציה לעשיה מבורכת.